×
خانه » اطلاعیه ها » اختلال های اینترنتی از سمت ارایه دهندگان داخلی
۲۷ بهمن ۱۳۹۹

اختلال های اینترنتی از سمت ارایه دهندگان داخلی

اخیرا با کاهش سرعت اینترنت در سراسر کشور مواجه هستیم. کاربران بسیاری گزارش می دهندند که سرعت اینترنت کاهش چشمگیری داشته است. خوشبختانه خدمات ارایه شده در سرویس های داخل کشور برای کاربران ایرانی با سرعت خوبی لود می شوند. ابزار هایی اعم از جی تی متریکس، گوگل اینسایت و پینگدوم ممکن است اطلاعات ناصحیح درباره سرعت لود وب سایت ها نشان دهند. این کاهش رتبه به دلیل عدم اتصال پایدار از داخل به خارج از کشور می باشد. به همین دلیل از تغییر تنظیمات کشینگ و یا بهینه سازی های خارج از چهارچوب خودداری کنید.

پیشاپیش با مراتب مسئول در تماس هستیم. با توجه به گزارش های دریافت شده از سمت سازمان مسئول، پایداری سرعت اتصال اینترنت از داخل و خارج و برعکس به زودی رفع خواهد شد. اطلاعات تکمیلی لازمه در همین صفحه بروزرسانی خواهد شد.

بروزرسانی:

  • ۲۰ بهمن ماه – ساعت ۰۵:۲۰ بامداد: طبق گزارش های دریافتی، این اختلال تنها به زیرساخت سرور های ایران ختم نمی شود. ارتباط اینترنتی با تمامی دیتاسنتر های اروپایی نیز (مخصوصا هتزنر) نامتعادل است.
  • ۲۰ بهمن ماه – ساعت ۱۵:۵۰ عصر: مطابق با جزییات دریافت شده، به دلیل تغییر در تنظیمات زیرساخت و مشکلات موجود در TLS امکان اتصال به پورت های ۴۴۳ و ۸۰ با اختلال مواجه است. برای بررسی مشکلات کنونی و در حال اجرا به بخش رادار آروان کلود مراجعه کنید.
  • ۲۱ بهمن ماه – ساعت ۰۱:۳۵ بامداد: با بررسی های ریشه ای و دقیق تر مشکلاتی که وجود دارد شامل قطعی وبسایت های میزبانی شده در خارج از کشور (مخصوصا وبسایت هایی که با SSL لود می شوند)، عدم باز شدن کنترل پنل ها (تنها به دلیل استفاده از پروتکل امن). با انتقال وب سایت های میزبانی شده در خارج به ایران مشکل عدم دسترسی به SSL رفع خواهد شد اما سرور های ایران مستثنی از کندی نیستند.

 

تحقیقات پلاس وبـــ در این زمینه در حال اجرا می باشد. در کنار شما هستیم ❤

پلاس وبـــــ

ما خالق ایده های مشتریان خود هستیم. ما اعتقاد داریم در دنیای کسب و کار مجازی هیچ چیز غیر ممکن نخواهد بود. تجربه و نوآوری اولین اهداف یادگیری در تیم پلاس وبــــــ بوده و با اشتیاق فراوان با مشتریان به اشتراک می گذاریم. افتخار همراهی شما آرزوی قلبی تیم پلاس وبـــــ است و شما نیز جزئی از تیم ما هستید. / مدیریت گروه آموزشی و طراحــی پلاس وبــــــــ....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *